Stránka o šľachtických rodoch
© Denis Pongrácz © Jozef Žiak - ISSN 1336-9040
Prihlasovacie meno: Heslo:
Menu
· Úvodná stránka
· Akcie
· Články
· Diskusia
· Historické veduty
· Informácie o rodoch
· Katalóg stránok
· Kontakt
· Mapy
· Mestá a obce
· Mortuáriá
· Obrazáreň
· Podpora stránky
· Registre
· Sídla šľachty
· Súpisy šľachty
· Zoznam zdrojov
Spriaznené stránky

Webmail
Náhodný obrázok z databázy

Diskusia

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastavenieNastavenie   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Prítomnosť na fóre

odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra -> Pripomienky a návrhy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
martinw
Rotmajster
Rotmajster

Zaregistrovaný od: 01. 05. 2007

PríspevokZaslal: št máj 24, 2007 12:35    Predmet: mne Odpovedať s citátom

mne vyhovuje to ze ma niekedy neodhlasi aspon tam nemusim tukat znovu a znovu meno a heslo Smile
Jozef
Administrátor
Administrátor

Zaregistrovaný od: 01. 12. 2005

PríspevokZaslal: ut máj 15, 2007 23:34    Predmet: Odpovedať s citátom

obcas moze nastat problem s odhlasenim, hlavne pri nestabilnom internetovom pripojeni, pretoze moze nastat chuba pri zapise do cookies suboru tykajuceho sa stranky
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
palo
Generálmajor
Generálmajor

Zaregistrovaný od: 08. 03. 2006

PríspevokZaslal: ut máj 15, 2007 23:27    Predmet: automaticke prihlasenie Odpovedať s citátom

Karol Nagy napísal:
Viem, že odhlasovanie sa patrí k dobrým zvykom (aj mravom?), najmä ak sa užívateľ pripája z verejného miesta (Ten, kto si sadne na jeho miesto by mohol zneužiť jeho konto). Ale, tá roztržitosť...

V sucasnosti by to uz nemal byt problem, v minulosti pri zle nastavenom profile ( automaticke dokoncenie a "zapamatat si heslo" ) sa dal lahko zneuzit pristup cez Internet Explorer. Vela internetovych kaviarni to tak malo urobene. Vacsina z nich uz nastastie neexistuje a tie co ostali zaviedli bezpecnejsi standard, kazde spustenie pristupu na internet si stiahne cisty profil zo servra.
Na doveryhodnom PC ( doma )Vam to moze byt v podstate jedno.
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail
Serpens
Člen Klubu Nobilium
Člen Klubu Nobilium

Zaregistrovaný od: 02. 01. 2006

PríspevokZaslal: ut máj 15, 2007 7:50    Predmet: prihlasenie Odpovedať s citátom

ak máte nastavené automatické prihlasovanie a zadávanie hesla pri prihlasovaní , on Vás ten počítač predtým keď ste odchádali aj odhlásil, ale pri novom kliknutí na link stránky Vás sám prihlási a ukazovateľ kto je na stránke (on line ) Vás preto zobrazí . Skúste sa neodhlásiť a potom sa prihláste z iného počítača alebo ako anon. a budete vidieť či ste odhlásený.
Je to všetko len v počiatočnom nastavení. Podľa mňa to funguje správne.
martinw
Rotmajster
Rotmajster

Zaregistrovaný od: 01. 05. 2007

PríspevokZaslal: po máj 14, 2007 20:24    Predmet: ... Odpovedať s citátom

ja som s tým spokojný aspoň sa nemusím prihlasovať
Karol Nagy
Desiatnik
Desiatnik

Zaregistrovaný od: 19. 01. 2007

PríspevokZaslal: st január 31, 2007 10:39    Predmet: Prítomnosť na fóre Odpovedať s citátom

Tri dni som tu nebol. Mierne ma prekvapilo, že okamžite po kliknutí na diskusiu ma automat privítal mojím menom. Minule som sa zabudol odhlásiť. Viem, že odhlasovanie sa patrí k dobrým zvykom (aj mravom?), najmä ak sa užívateľ pripája z verejného miesta (Ten, kto si sadne na jeho miesto by mohol zneužiť jeho konto). Ale, tá roztržitosť...

Nestáva sa to na každých fórach. Väčšinou sa automaticky odhlásite už odchodom zo stránky. Ak by to nebol náročný zásah v nastavení softvéru, bol by som za to, aby to tak fungovalo aj tu.

Ak nie, kým nie, berte prosím do úvahy, že ja, ale iste nielen ja, ktorý tu môžem byť zobrazený ako prítomný užívateľ "on line," tu v skutočnosti prítomný nie som. Ďakujem za porozumenie.
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail
odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra -> Pripomienky a návrhy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: