Stránka o šľachtických rodoch
© Denis Pongrácz © Jozef Žiak - ISSN 1336-9040
Prihlasovacie meno: Heslo:
Menu
· Úvodná stránka
· Akcie
· Články
· Diskusia
· Historické veduty
· Informácie o rodoch
· Katalóg stránok
· Kontakt
· Mapy
· Mestá a obce
· Mortuáriá
· Obrazáreň
· Podpora stránky
· Registre
· Sídla šľachty
· Súpisy šľachty
· Zoznam zdrojov
Spriaznené stránky

Webmail
Náhodný obrázok z databázy

Diskusia 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastavenieNastavenie   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Obsah fóra
- Registračné podmienky

Ohľadom registrácie na tejto stránke si administrátori určili niekoľko podmienok, ktoré sú vyžadované od všetkých návštevníkov stránky, ktorí sa chcú zaregistrovat a sprístupniť si uzatvorené časti stránok.

- Ako prihlasovacie meno musí byť použité ľahko identifikovateľné slovo (odporúčame krstné meno). V žiadnom prípade nebudú tolerované urážlivé slová, akademické a šľachtické tituly ako aj neidentifikovateľné slová a skratky.

- Zároveň nebudú tolerované užívateľské mená vo forme mena niektorého šľachtického rodu (v prípade, že užívateľ nieje dokázateľne potomkom uvedeného šľachtického rodu)

- Nieje povolené registrovať sa pod viacerými užívateľskými menami.

- Odporúčame pri registrácii zadať do formulára svoje meno, prípadne svoje meno zaslať na adresu niektorého z administrátorov. (v prípade, že nám pošlete svoje meno mailom nebude Vaše meno zverejnené, je potrebné iba na identifikáciu užívateľa z dôvodu ochrany autorských práv)

- Je potrebné pri registrácii zadať pravú e-mailovú adresu, pretože na túto adresu Vám bude doručený aktivačný mail. (bez tohoto mailu nieje možné aktivovať Váš účet na stranke)

Pri porušení niektorej z týchto podmienok, bude užívateľ najneskôr do 24 hodín vymazaný z databázy stránky a takto mu bude zamedzený prístup ku uzatvoreným častiam stránky. Pri druhom porušení pravidiel, bude užívateľovi zamedzený prístup na stránku.

Súhlasíte s občasným zasielaním informácií o aktualizáciách na stránke formou mailu a nebudete tieto správy považovať za SPAM.

Ďalej súhlasíte s tým, že nebudete posielať žiadne hanlivé, neslušné, vulgárne, nenávistné, zastrašujúce alebo iné materiály, ktoré môžu porušovať zákony. Posielanie takýchto materiálov Vám môže privodiť okamžité a permanentné vyhostenie z fóra. IP adresa všetkých príspevkov je zaznamenávaná pre prípad potreby vynútenia týchto podmienok. Administrátori tejto stránky majú právo odstrániť, upraviť, presunúť alebo ukončiť akúkoľvek tému kedykoľvek zistia že odporuje týmto podmienkam.

Vezmite na vedomie, že všetky príspevky v diskusnom fóre na tejto stránke vyjadrujú pohľady a názory autora príspevku a nie administrátorov (mimo príspevky administrátorov) a preto za ne nemôžu byť zodpovední.

Kliknutím na >SÚHLASÍM< súhlasíte s týmito podmienkami.

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
     
 
© Denis Pongrácz         © Jozef Žiak          ISSN 1336-9040
Stránka je optimalizovaná na rozlíšenie 1024x768
www.slachta.com   2005-2012